Hjem devider Om barnehagendeviderÃ…rsplan 2017deviderAvdelingerdeviderForeldresamarbeid og SUdeviderBrannverndeviderKontakt OssdeviderdeviderdeviderdeviderdeviderdeviderdeviderMÃ¥nedsbrevdevider Logg inn devider

Kontakt Oss


Andromeda barnehage
Langåsveien 24
0880 Oslo

Tjenesteleder 
Laila H. Olsen
Telefon: 48 51 48 24 
E- post: laila.olsen@ulna.no


Stedfortreder
Kine, pedagogisk leder, avdeling Ariel

E-post: stedfortreder.andromeda@ulna.no


Direktenummer og epost
Ariel
926 34 358
ariel@ulna.no
Apus
920 11 771
apus@ulna.no
Pegasus
926 35 387
pegasus@ulna.no
   
Stjerna
926 35 069
stjerna@ulna.no

 

ULNA

BarnehageWeb utviklet av Byte AS